OPTIKOMP


Cennik usługi AirNet stałego dostępu do Internetu

 Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu szybkich łącz internetowych dla użytkowników indywidualnych oraz firm. Stosujemy do tego celu najnowszą technologię przekazu sygnału radiowego, w standardzie 802.11n o przepustowości do 150Mb/s. Dysponując najnowszym i sprawdzonym sprzętem . Podłączenia nowych abonentów są realizowane wyłącznie   w oparciu o sprzęt, działający w częstotliwości  5GHz MiMO (AirMax Ubiquiti Networks). Zasięgiem działalności obejmujemy obszar w rejonie  Płochocińska, Kobiałka, Mochtyńska, Ruskowy Bród, Stanisławów Pierwszy, Michałów Grabina, Rembelszczyzna, Józefów. Naprawa komputerów laptopów Kobiałka, Regaty, Stanisławów Pierwszy, Józefów, Michałów-Grabina, Michałów Grabina, Derby, Marki, Nieporęt.

Nasza firma   korzysta z łącz światłowodowych dostarczanych przez ATM S.A. Łącze główne jest  podłączone do naszej sieci za pomocą profesjonalnej, klasy operatorskiej, radiolinii firmy HARRIS, działającej w paśmie licencjonowanym 23GHz. Dzięki temu możemy świadczyć usługi na bardzo wysokim poziomie. Sieć nadajników i odbiorników w paśmie 5GHz jest całkowicie oparta o rozwiązania wykorzystujące system amerykańskiej firmy UBIQUITI Networks.

Usługę AirNet stałego dostępu do Internetu  w paśmie 5GHz kierujemy do Klientów wymagających wysokiej  jakości i niezawodności świadczonej usług. Opóźnienia ping z naszej sieci do ogólnopolskich serwerów na częstotliwości 5GHz dla użytkowników,  to ≈ 19ms. Gwarantujemy  stały, bezawaryjny, wysokiej  jakości,  nieograniczony dostęp do Internetu.

Cennik  usługi    AirNet

Przepustowość dzień od 08 do 24godz.

Przepustowość  noc  od 24 do 08godz.

Przepustowość download   dzień       dzień x 2=noc  do 2Mb/s  do 4Mb/s do 6Mb/s do 8Mb/s  do 10Mb/s
Przepustowość     upload  dzień       

dzień x 2=noc

do 1Mb/s    do 2Mb/s  do 3Mb/s  do 4Mb/s  do 5Mb/s
Umowa  24m-c       39,-PLN       50-PLN       59,-PLN       69,-PLN     79,-PLN
Umowa  12m-c       59,-PLN       70,-PLN       79,-PLN       89,-PLN     99,-PLN
Aktywacja usługi  349,-PLN *   349,-PLN *  349,-PLN *  349,-PLN *  349,-PLN *

Podane kwoty są cenami brutto   

*Całkowity koszt uruchomienia usługi  w super promocyjnej cenie 99,-PLN   do dnia 01.06.2022. Instalacja zakończona gniazdem RJ45.

Nieodpłatnie dokonujemy pomiaru zasięgu i możliwości podłączenia do sieci. Czas realizacji zlecenia montażu wynosi do 7 dni.